Promocje
Profil Dekoracyjny Gold Elit Złoty 50 mm
Profil Dekoracyjny Gold Elit Złoty 50 mm

99,00 zł

Cena regularna: 190,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
szt.
Profil Narożny K Czarny Mat 10,5 mm
Profil Narożny K Czarny Mat 10,5 mm

69,00 zł

Cena regularna: 125,00 zł

Najniższa cena: 125,00 zł
szt.
Profil Narożny C Czarny mat 12,5 mm
Profil Narożny C Czarny mat 12,5 mm

69,00 zł

Cena regularna: 115,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
szt.
Profil Narożny C Czarny mat 10,5 mm
Profil Narożny C Czarny mat 10,5 mm

69,00 zł

Cena regularna: 115,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
szt.

Systemy Renoplast

W celu poprawnego wykonania lub remontu balkonu czy tarasu należy w pierwszej kolejności dobrać właściwe materiały do zastosowania na zewnątrz budynku. Do kluczowych materiałów należą te, które służą do wykończenia okapu balkonu czy tarasu.

Systemy tarasowe i balkonowe Renoplast 

Firma Renoplast od wielu lat specjalizuje się w produkcji profili okapowych. Niezależnie, czy jesteś profesjonalnym wykonawcą, czy chcącym samodzielnie podjąć się prac wykończeniowych balkonu lub tarasu,  służymy profesjonalnym doradztwem technicznym, tak abyś mógł wybrać najlepsze materiały i technologię wykonania prac.

Profile Renoplast są wykonane z odpowiednio dobranego stopu aluminium pokrytego wysokiej jakości powłokami poliestrowymi zapewniającymi pełną odporność antykorozyjną oraz trwały, intensywny kolor, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologio oraz farb proszkowych spełniających wymogi systemu Qualicoat.

                                 

Profile okapowe Renoplast 

Naszą specjalnością są profile okapowe. Będąc liderem w zakresie produkcji profili okapowych dla tarasów i balkonów ciągle wprowadzamy nowe produkty i udoskonalamy istniejące. Produkujemy profile okapowe dla posadzek ceramicznych układanych na zaprawie klejowej, dla posadzek żywicznych i do posadzek podniesionych — wentylowanych. Nasze profile spełniają wymagania najwyższych norm europejskich, sprawdzając się trudnych warunkach, w jakich są stosowane. 

Właściwe wykończenie okapu to warunek trwałego tarasu czy balkonu. Wymagane jest, aby profil okapowy posiadał właściwe do zastosowania powłoki antykorozyjne, aby posiadał budowę pozwalającą na zapewnienie szczelności okapu. Istotne jest, aby wykończenie okapu było kompletne. Wszystkie te warunki spełniają profile produkowane przez firmę Renoplast. Na profile okapowe udzielana jest 5-letnia gwarancja, której podstawą jest jakość potwierdzona Europejską Aprobatą Techniczną z prawem do posługiwania się znakiem CE.

Wizualizacja z wykorzystaniem profilu okapowego K100 do posadzki ceramicznej 

Wizualizacja z wykorzystaniem profilu okapowego K40 do posadzki ceramicznej

Wizualizacja z wykorzystaniem profilu okapowego W35 do posadzki wentylowanej

Wizualizacja z wykorzystaniem profilu okapowego W30R do posadzki wentylowanej

 

Wizualizacja z wykorzystaniem profilu okapowego K10 do posadzki żywicznej

Wsporniki tarasowe – podkładki tarasowe Renoplast 

Wychodząc naprzeciw naszym klientom wprowadziliśmy na rynek podkładki tarasowe łączące wiele istotnych cech potrzebnych dla prawidłowo funkcjonującego tarasu czy balkonu. Użycie podkładek produkowanych przez firmę Renoplast zapewnia stabilne i trwałe podparcie płyt posadzkowych, możliwość niwelowania nierówności podłoża w każdym punkcie podparcia, ekonomiczne wykorzystanie oraz niską cenę. Podkładki tarasowe Renoplast charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i dużą trwałością.

Wsporniki tarasowe to jeden z  istotniejszych elementów systemu tarasu z posadzką  wentylowaną. Są stosowane do wykonywania posadzek układanych z płyt kamiennych, ceramicznych czy betonowych oraz posadzek z desek tarasowych.

Produkowane przez firmę Renoplast wsporniki tarasowe pozwalają na bardzo stabilne i trwałe układanie płyt posadzkowych. Stanowiące uzupełnienie podkładek krążki dystansowe pozwalają niwelować wszelkie nierówności podłoża niezależnie od punktu podparcia.

Profile schodowe Renoplast 

Schody zewnętrzne zawsze stanowiły problem w kontekście trwałości. Zwykle wykonywane z okładziną z płytek ceramicznych na zaprawie klejowej ulegają częstym awariom i wymagają częstej naprawy. Firma Renoplast oferuje profile do wykończeń stopni schodowych w systemach z okładziną ceramiczną układaną na zaprawie klejowej, z okładziną żywiczną oraz z okładziną wykonywaną w technologii z wentylowanej.

Profile schodowe produkowane przez Renoplast mają zastosowanie zarówno do wykończenia schodów zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Szczególnie polecane do wykończenia krawędzi pomiędzy stopnicą a podstopnicą, gdzie ich zastosowanie pozwala na uniknięcie pęknięć w tym miejscu. Budowa profili schodowych pozwala na zapewnienie szczelności z jednoczesnym odprowadzeniem wilgoci spod okładziny schodów. Profile posiadają powłoki antykorozyjne chroniące aluminium przed korozja.

Maty drenażowe na taras  

Maty drenażowe produkowane z termoformowanych tworzyw sztucznych znajdują coraz więcej zastosowań w budownictwie. Firma Renoplast produkuje maty drenażowe głównie do dwóch zastosowań. Pierwsze zastosowanie utworzenie warstwy rozdzielającej posadzkę z płytek ceramicznych od podłoża z zastosowaniem wewnątrz budynku, a drugie zastosowanie na tarasach z posadzką drenażową jako podkład pod kruszywo, na którym układane są płyty posadzkowe.

Maty drenażowe produkowane przez Renoplast, znajdują zastosowanie w technologii wykonania posadzki tarasu z płyt kamiennych, betonowych lub ceramicznych grubowarstwowych układanych na kruszywie łamanym jako warstwa rozdzielająca kruszywo od izolacji oraz jako warstwa pozwalająca odwodnić przestrzeń pod posadzkową.  

Ponadto maty drenażowe stosowane są jako warstwa kompensacyjna dla posadzek ceramicznych układanych na zaprawach klejowych na tzw. podłożach krytycznych.

Listwy dekoracyjne do płytek 

Renoplast produkuje wiele materiałów uzupełniających dla systemowych rozwiązań wykonania tarasów i balkonów. Celem jest, aby wykonawcy prac posiadali kompletne rozwiązania i nie musieli tracić czasu na ewentualne doróbki.

Właściwe wykończenie każdego tarasu i balkonu tkwi w szczegółach. Odpowiadają za nie dedykowane listwy dekoracyjne do płytek na tarasy zewnętrzne i balkony. Elementy te dopełniają całości systemu i odpowiadają za poprawny montaż podstawowych elementów, zgodnie z zaleceniami producenta. Firma Renoplast producent systemowych rozwiązań tarasowych, dostrzegając problemy klientów z zakupem dodatkowych materiałów na tarasy zewnętrzne, postanowiła poszerzyć swoją ofertę. Teraz kupisz większość z niezbędnych produktów w jednym miejscu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Zamówienie za kwotę powyżej 400 zł - gwarantuje darmową wysyłkę (przedpłata oraz pobranie) tylko na terenie Polski.
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium